L717TWB13W3PCSY
מק"ט מוצר של DigiKey
L717TWB13W3PCSY-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L717TWB13W3PCSY
תיאור
CONN D-SUB PLG 13POS PNL MT SLDR
תיאור מפורט
13 (10 + 3 קואקס) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר
עובי גימור מגע
16.0 מיקרו-אינץ' (0.41 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
0.5A, 7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
חריצי הארקה, מסוכך
ערך נקוב של המתח
150V, 300V
מספר המיקומים
צבע
שחור
צורת מגע
מעובד במכונה
סוג ההרכבה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B) - 13C3, 13W3
חומר מגע
פליז
סוג מגע
קואקס ואות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C