L717TWB17W2P | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L717TWB17W2P-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 17POS PNL MNT |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 17 (15 + 2 קואקס או כוח) חיבורים D-Sub, Combo תקע, פיני זכר מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | L717TWB17W2P דגמים |
קטגוריה | סיומת גביע הלחמה |
יצרן | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה בתפזורת | עובי גימור מגע 16.0 מיקרו-אינץ' (0.41 מיקרומטר) |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 7.5A |
תצורת מחבר | מאפיינים חריצי הארקה |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר המיקומים | צבע שחור |
מספר השורות 2 | צורת מגע מעובד במכונה |
סוג ההרכבה | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית |
גודל מעטה, פריסת מחברים 3 (DB, B) - 17W2 | חומר מגע פליז |
סוג מגע אותות וקואקס או כוח (לא כלול) | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 155°C |