L777DFDH50PTRM8
מק"ט מוצר של DigiKey
L777DFDH50PTRM8-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L777DFDH50PTRM8
תיאור
CONN D-SUB PLG 50POS PNL MT SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
50 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
3
גודל מעטה, פריסת מחברים
5 (DD, D)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C