L777HDE15PD1CH4R זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 1,732
גיליון נתונים
דומים
EDAC Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
EDAC Inc.
15 חיבורים D-Sub, צפיפות גבוהה תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L777HDE15PD1CH4R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777HDE15PD1CH4R
מק"ט מוצר של DigiKey
L777HDE15PD1CH4R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L777HDE15PD1CH4R
תיאור
CONN D-SUB HD PLG 15POS R/A SLDR
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
L777HDE15PD1CH4R דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
נועל לוח, חריצי הארקה, לשוניות הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
3
צבע
שחור
סוג ההרכבה
צורת מגע
מוטבע
גודל מעטה, פריסת מחברים
1 (DE, E) צפיפות גבוהה
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
סוג מגע
אות
חומר מגע
פליז
מאפיין אוגן
צד לוח (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C