L777TSAH15POL2 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 444
גיליון נתונים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 189
קיים במלאי: 119
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 965
TE Connectivity AMP Connectors
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 725
15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L777TSAH15POL2
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L777TSAH15POL2
מק"ט מוצר של DigiKey
L777TSAH15POL2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L777TSAH15POL2
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
L777TSAH15POL2 דגמים
קטגוריה
סיומת
לחם (Solder)
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג מחבר
תקע, פיני זכר
מאפיינים
חריצי הארקה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
600V
מספר השורות
2
צורת מגע
מוטבע
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C