L77DFB25S1AMNVF2 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
NorComp Inc.
קיים במלאי: 394
גיליון נתונים
קיים במלאי: 3
קיים במלאי: 0
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77DFB25S1AMNVF2
מק"ט מוצר של DigiKey
L77DFB25S1AMNVF2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77DFB25S1AMNVF2
תיאור
CONN D-SUB RCPT 25POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
25 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
תושבות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
צורת מגע
מעובד במכונה
גודל מעטה, פריסת מחברים
3 (DB, B)
חומר מגע
סגסוגת נחושת
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (4-40)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C