L77DFC37S1AON
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77DFC37S1AON
מק"ט מוצר של DigiKey
L77DFC37S1AON-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77DFC37S1AON
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L77DFC37S1AON דגמים
עובי גימור מגע
20.0 מיקרו-אינץ' (0.51 מיקרומטר)
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
ערך נקוב של המתח
300V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C