L77DFC37S1ATNRM6 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
NorComp Inc.
NorComp Inc.
תמונה עבור #‏VALUE1‏#‏ אינה זמינה.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77DFC37S1ATNRM6
מק"ט מוצר של DigiKey
L77DFC37S1ATNRM6-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77DFC37S1ATNRM6
תיאור
CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
37 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
אריזה
מגש
דירוג זרם (אמפר)
7.5A
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח, מסגרות הרכבה
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
300V
גודל מעטה, פריסת מחברים
4 (DC, C)
סגסוגת נחושת
מאפיין אוגן
בית/מעטה (לא מתוברג)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C