L77SDA15S
L77SDA15S
L77SDA15S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDA15S
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDA15S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDA15S
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
L77SDA15S דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
בתפזורת
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
ערך נקוב של המתח
250V
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
צבע
שחור
מספר המיקומים
צורת מגע
מוטבע
מספר השורות
2
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
סוג ההרכבה
עובי חוט
‎20AWG‎
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
פליז
סוג מגע
אות
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C