L77SDA15S1ACH3F זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
HARTING
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
TE Connectivity AMP Connectors
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
L77SDA15S1ACH3F
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDA15S1ACH3F
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDA15S1ACH3F-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDA15S1ACH3F
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
L77SDA15S1ACH3F דגמים
קטגוריה
חומר מעטה, גימור
פלדה, ציפוי בדיל
יצרן
גימור מגע
זהב
סדרה
עובי גימור מגע
Flash
אריזה
מגש
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סטטוס החלק
פעיל
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
מספר השורות
2
צבע
שחור
סוג ההרכבה
צורת מגע
מוטבע
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר דיאלקטרי
תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית
סוג מגע
אות
חומר מגע
ארד זרחני
מאפיין אוגן
צד חיבור, נועל בורג נקבה (M3)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C