L77SDA15S1ACH3R
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDA15S1ACH3R
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDA15S1ACH3R-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDA15S1ACH3R
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
L77SDA15S1ACH3R דגמים
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
מרווח Backset
0.406‏ אינץ' (10.30‏ מ"מ)
סוג מחבר
שקע, שקעי נקבה
מאפיינים
נועל לוח
מספר המיקומים
ערך נקוב של המתח
250V
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
ארד זרחני
מאפיין אוגן
צד לוח (M3)
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C