L77SDAG15S
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
L77SDAG15S
מק"ט מוצר של DigiKey
L77SDAG15S-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
L77SDAG15S
תיאור
CONN D-SUB RCPT 15POS SOLDER CUP
תיאור מפורט
15 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר
מודלים EDA/CAD
L77SDAG15S דגמים
דירוג זרם (אמפר)
3A
תצורת מחבר
ערך נקוב של המתח
250V
סוג ההרכבה
עובי חוט
‎20AWG‎
גודל מעטה, פריסת מחברים
2 (DA, A)
חומר מגע
פליז
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C