L77SDDH50SVFC309 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L77SDDH50SVFC309-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB RCPT 50POS SOLDER CUP |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 18 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 50 חיבורים D-Sub שקע, שקעי נקבה מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | L77SDDH50SVFC309 דגמים |
קטגוריה | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל |
יצרן | גימור מגע זהב |
סדרה | עובי גימור מגע Flash |
אריזה מגש | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 3A |
תצורת מחבר | ערך נקוב של המתח 250V |
סוג מחבר שקע, שקעי נקבה | צבע שחור |
מספר המיקומים | צורת מגע מוטבע |
מספר השורות 3 | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי, ממולא זכוכית |
סוג ההרכבה | עובי חוט 20AWG |
גודל מעטה, פריסת מחברים 5 (DD, D) | חומר מגע פליז |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |