L77TSCH37SOL2RM5 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | L77TSCH37SOL2RM5-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB RCPT 37POS VERT SLDR |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | L77TSCH37SOL2RM5 דגמים |
תצורת מחבר | דירוג זרם (אמפר) 5A |
סוג מחבר שקע, שקעי נקבה | מאפיינים נועל לוח |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 600V |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |