10118192-0002LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5379-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-5379-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-5379-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
10118192-0002LF
תיאור
CONN RCPT USB2.0 MICRO B SMD R/A
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB - מיקרו B USB 2.0 שקע מחבר 5 Position הרכבה משטחית, זווית ישרה
מודלים EDA/CAD
10118192-0002LF דגמים
טמפרטורת פעולה
-30°C ~ 80°C
דירוג זרם (אמפר)
1.8A
מתח - נומינלי
100VAC