10137062-00021LF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN RCP USB3.1 TYPEC 24P SMD RA |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 14 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | USB-C (USB Type-C) USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)) שקע מחבר 24 Position הרכבה משטחית, זווית ישרה; חור מעבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 10137062-00021LF דגמים |
קטגוריה | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 85°C |
יצרן Amphenol ICC (FCI) | מספר היציאות 1 |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | דירוג זרם (אמפר) 0.25A, 1.25A, 5A |
סטטוס החלק פעיל | מתח - נומינלי 100V |