10137062-00021LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-6109-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
609-6109-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
609-6109-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
10137062-00021LF
תיאור
CONN RCP USB3.1 TYPEC 24P SMD RA
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
USB-C‏ (USB Type-C) USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1 Gen 2, Superspeed + (USB 3.1)) שקע מחבר 24 Position הרכבה משטחית, זווית ישרה; חור מעבר
מודלים EDA/CAD
10137062-00021LF דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 85°C
דירוג זרם (אמפר)
0.25A, 1.25A, 5A
מתח - נומינלי
100V