20021221-00020T1LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Samtec Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Samtec Inc.
קיים במלאי: 7,374
גיליון נתונים
קיים במלאי: 322
קיים במלאי: 159
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
20021221-00020T1LF
מק"ט מוצר של DigiKey
20021221-00020T1LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
20021221-00020T1LF
תיאור
CONN HEADER SMD 20POS 1.27MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
מודלים EDA/CAD
20021221-00020T1LF דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
אריזה
צינור
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
1A (לכל מגע)
עיטוף
מעוטה - 4 קירות
ערך נקוב של המתח
125VAC