55510-040LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Samtec Inc.
קיים במלאי: 35
גיליון נתונים
דומים
Samtec Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
55510-040LF
מק"ט מוצר של DigiKey
55510-040LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
55510-040LF
תיאור
CONN RCPT 40POS 0.079 GOLD SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
אריזה
צינור
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
2A
ערך נקוב של המתח
200V