67013-012LF
67013-012LF
67013-012LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-67013-012LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
67013-012LF
תיאור
CONN FFC/FPC RCPT HSG 12POS 2.54
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
בתים FFC, FPC בית למגעי נקבה מחברי 12חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
67013-012LF דגמים
קטגוריה
פסיעה
0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
יצרן
Amphenol ICC (FCI)
עובי FFC‏, FCB
0.31 מ"מ
סדרה
ערך נקוב של המתח
500 V
אריזה
בתפזורת
חומר הבית
פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
סוג שטוח וגמיש
FFC, FPC
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סוג מחבר
בית למגעי נקבה
דירוג זרם (אמפר)
3 A