67013-016LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 67013-016LF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN FFC/FPC RCPT HSG 16POS 2.54 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | בתים FFC, FPC בית למגעי נקבה מחברי 16חיבורים 0.100 אינץ' (2.54 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 67013-016LF דגמים |
קטגוריה | פסיעה 0.100 אינץ' (2.54 מ"מ) |
יצרן Amphenol ICC (FCI) | עובי FFC, FCB 0.31 מ"מ |
סדרה | ערך נקוב של המתח 500 V |
אריזה שקית | חומר הבית פוליבוטילן טרפטאלאט (PBT), ממולא זכוכית |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 125°C |
סוג שטוח וגמיש FFC, FPC | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סוג מחבר בית למגעי נקבה | דירוג זרם (אמפר) 3 A |