75160-122-36LF פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Preci-Dip
קיים במלאי: 0
דומים
Preci-Dip
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Samtec Inc.
גיליון נתונים
Samtec Inc.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
75160-122-36LF
מק"ט מוצר של DigiKey
75160-122-36LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
75160-122-36LF
תיאור
CONN HEADER VERT 36POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
75160-122-36LF דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
אורך מגע כולל
אריזה
בתפזורת
גובה הבידוד
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב GXT™
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
פסיעה - חיבור
חומר מגע
ארד זרחני
מספר המיקומים
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
110V