75844-124-72LF
מק"ט מוצר של DigiKey
75844-124-72LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
75844-124-72LF
תיאור
CONN HEADER VERT 72POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 72 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
75844-124-72LF דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
0.284‏ אינץ' (7.21‏ מ"מ)
סדרה
אורך המגע - זקף
אריזה
בתפזורת
אורך מגע כולל
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גובה הבידוד
סוג מחבר
צורת המגע
מרובע
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - חיבור
זהב GXT™
פסיעה - חיבור
עובי גימור מגע - חיבור
מספר המיקומים
חומר מגע
ארד זרחני
מספר השורות
2
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
110V