75844-302-10LF פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Molex
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Molex
קיים במלאי: 1,083
גיליון נתונים
Samtec Inc.
קיים במלאי: 68
Samtec Inc.
קיים במלאי: 175
קיים במלאי: 870
קיים במלאי: 2
קיים במלאי: 81
קיים במלאי: 317
קיים במלאי: 378
קיים במלאי: 190
קיים במלאי: 491
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
75844-302-10LF
מק"ט מוצר של DigiKey
75844-302-10LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
75844-302-10LF
תיאור
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
75844-302-10LF דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
סדרה
אורך המגע - זקף
אריזה
בתפזורת
אורך מגע כולל
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גובה הבידוד
סוג מחבר
צורת המגע
מרובע
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - חיבור
בדיל
פסיעה - חיבור
עובי גימור מגע - חיבור
מספר המיקומים
חומר מגע
ארד זרחני
מספר השורות
2
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
5A
סוג ההרכבה
ערך נקוב של המתח
110V