77311-124-20LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-77311-124-20LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77311-124-20LF
תיאור
CONN HEADER VERT 20POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 20 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
77311-124-20LF דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.266‏ אינץ' (6.75‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)