77311-124-32LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Molex
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Molex
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Mill-Max Manufacturing Corp.
Mill-Max Manufacturing Corp.
Samtec Inc.
Samtec Inc.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
77311-124-32LF
מק"ט מוצר של DigiKey
77311-124-32LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77311-124-32LF
תיאור
CONN HEADER VERT 32POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
מודלים EDA/CAD
77311-124-32LF דגמים
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)