77311-124-33LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 77311-124-33LF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN HEADER VERT 33POS 2.54MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מחבר פס-פינים חור מעבר 33 חיבורים 0.100 אינץ' (2.54 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 77311-124-33LF דגמים |
קטגוריה | אורך מגע - בחיבור 0.266 אינץ' (6.75 מ"מ) |
מספר השורות 1 | חומר בידוד תרמו-פלסטי |
מספר המיקומים הטעונים הכול | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 125°C |
סגנון | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
עיטוף לא-מעוטה | צבע בידוד שחור |
סוג ההרכבה | דירוג זרם (אמפר) 3A (לכל מגע) |