77311-424-10LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
TE Connectivity AMP Connectors
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 151
קיים במלאי: 59
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
77311-424-10LF
מק"ט מוצר של DigiKey
77311-424-10LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77311-424-10LF
תיאור
CONN HEADER VERT 10POS 2.54MM
מודלים EDA/CAD
77311-424-10LF דגמים
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)