77311-818-16LF
מק"ט מוצר של DigiKey
77311-818-16LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77311-818-16LF
תיאור
CONN HEADER VERT 16POS 2.54MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 16 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
77311-818-16LF דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.230‏ אינץ' (5.84‏ מ"מ)
אריזה
בתפזורת
גימור מגע - חיבור
זהב או זהב, GXT™
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)