77313-102-22LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Sullins Connector Solutions
קיים במלאי: 481
גיליון נתונים
דומים
Sullins Connector Solutions
קיים במלאי: 291
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 2
קיים במלאי: 490
קיים במלאי: 86
קיים במלאי: 69
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
77313-102-22LF
מק"ט מוצר של DigiKey
77313-102-22LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77313-102-22LF
תיאור
CONN HEADER VERT 22POS 2.54MM
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)