77313-102-26LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Sullins Connector Solutions
קיים במלאי: 1,313
גיליון נתונים
דומים
Sullins Connector Solutions
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
קיים במלאי: 487
קיים במלאי: 480
קיים במלאי: 784
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
77313-102-26LF
מק"ט מוצר של DigiKey
77313-102-26LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77313-102-26LF
תיאור
CONN HEADER VERT 26POS 2.54MM
מודלים EDA/CAD
77313-102-26LF דגמים
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)