77313-118-28LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 77313-118-28LF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN HEADER VERT 28POS 2.54MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מחבר פס-פינים חור מעבר 28 חיבורים 0.100 אינץ' (2.54 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 77313-118-28LF דגמים |
קטגוריה | אורך מגע - בחיבור 0.230 אינץ' (5.84 מ"מ) |
מספר השורות 2 | חומר בידוד תרמו-פלסטי |
מרווח שורות - בחיבור | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 130°C |
מספר המיקומים הטעונים הכול | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סגנון | צבע בידוד שחור |
עיטוף לא-מעוטה | דירוג זרם (אמפר) 3A (לכל מגע) |