77313-118-38LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Preci-Dip
קיים במלאי: 0
דומים
Preci-Dip
קיים במלאי: 0
Sullins Connector Solutions
גיליון נתונים
Sullins Connector Solutions
גיליון נתונים
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
77313-118-38LF
מק"ט מוצר של DigiKey
77313-118-38LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77313-118-38LF
תיאור
CONN HEADER VERT 38POS 2.54MM
מודלים EDA/CAD
77313-118-38LF דגמים
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)