77313-824-12LF
מק"ט מוצר של DigiKey
77313-824-12LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77313-824-12LF
תיאור
CONN HEADER VERT 12POS 2.54MM
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 12 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
77313-824-12LF דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
0.266‏ אינץ' (6.75‏ מ"מ)
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)