77313-824-14LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Molex
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Preci-Dip
קיים במלאי: 0
Preci-Dip
גיליון נתונים
3M
3M
Samtec Inc.
קיים במלאי: 32
Samtec Inc.
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
77313-824-14LF
מק"ט מוצר של DigiKey
77313-824-14LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77313-824-14LF
תיאור
CONN HEADER VERT 14POS 2.54MM
מודלים EDA/CAD
77313-824-14LF דגמים
אריזה
שקית
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)