77315-418-36LF אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 470
גיליון נתונים
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 36 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
77315-418-36LF
מק"ט מוצר של DigiKey
77315-418-36LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77315-418-36LF
תיאור
CONN HEADER R/A 36POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 11
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
77315-418-36LF דגמים
קטגוריה
אורך מגע - בחיבור
יצרן
אורך המגע - זקף
סדרה
גובה הבידוד
אריזה
בתפזורת
צורת המגע
מרובע
סטטוס החלק
פעיל
גימור מגע - חיבור
בדיל
סוג מחבר
עובי גימור מגע - חיבור
סוג מגע
פין זכר
גימור מגע - זקף
בדיל
פסיעה - חיבור
חומר מגע
ארד זרחני
מספר המיקומים
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
מספר השורות
1
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)