77317-103-20LF זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
3M
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
מחבר פס-פינים חור מעבר, זווית ישרה 20 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
77317-103-20LF
מק"ט מוצר של DigiKey
77317-103-20LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
77317-103-20LF
תיאור
CONN HEADER R/A 20POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
77317-103-20LF דגמים
קטגוריה
סוג הידוק
דחף-סחב (‏Push-Pull)
יצרן
אורך מגע - בחיבור
סדרה
אורך המגע - זקף
אריזה
שקית
גובה הבידוד
סטטוס החלק
פעיל
צורת המגע
מרובע
סוג מחבר
גימור מגע - חיבור
זהב GXT™
סוג מגע
פין זכר
עובי גימור מגע - חיבור
פסיעה - חיבור
גימור מגע - זקף
בדיל
מספר המיקומים
חומר מגע
ארד זרחני
מספר השורות
2
חומר בידוד
תרמו-פלסטי
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 130°C
מספר המיקומים הטעונים
הכול
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
סגנון
צבע בידוד
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)