88949-102LF
88949-102LF
88949-102LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-3560-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
88949-102LF
תיאור
CONN RCPT BLADE PWR 8POS EDGE MT
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
8 מחבר שקע, שקעי להבים נקבה שפת לוח, חור מעבר, זווית ישרה טבעי הספקת להב
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
88949-102LF דגמים
קטגוריה
סיומת
קיבוע
יצרן
Amphenol ICC (FCI)
פריסת מגעים, טיפוסית
8 כוח
סדרה
מאפיינים
מוביל לוח, מרווח
אריזה
צינור
גימור מגע
זהב
סטטוס החלק
פעיל
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
סוג מחבר
שקע, שקעי להבים נקבה
צבע
טבעי
תצורת מחבר
הספקת להב
דירוג זרם (אמפר)
3A
מספר המיקומים
ערך נקוב לדליקות החומר
UL94 V-0
מספר המיקומים הטעונים
הכול
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C
מספר השורות
4
ערך נקוב של המתח
1000V