89037-102LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 89037-102LF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN RCPT 96POS EDGE MNT |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 96 מחבר שקע, שקעי נקבה שפת לוח, חור מעבר, זווית ישרה טבעי |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 89037-102LF דגמים |
קטגוריה | סיומת לחם (Solder) |
יצרן Amphenol ICC (FCI) | מאפיינים מוביל לוח, מרווח |
סדרה | גימור מגע זהב |
אריזה צינור | עובי גימור מגע 30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר) |
סטטוס החלק פעיל | צבע טבעי |
סוג מחבר שקע, שקעי נקבה | דירוג זרם (אמפר) 1A |
מספר המיקומים 96 | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
מספר המיקומים הטעונים הכול | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 105°C |
פסיעה 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) | ערך נקוב של המתח 1000V |