95278-101-40LF אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Amphenol CS (FCI)
קיים במלאי: 367
גיליון נתונים
דומים
Sullins Connector Solutions
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Harwin Inc.
קיים במלאי: 1,299
Samtec Inc.
קיים במלאי: 17
Samtec Inc.
קיים במלאי: 22
קיים במלאי: 111
קיים במלאי: 20
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
95278-101-40LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-95278-101-40LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
95278-101-40LF
תיאור
CONN HEADER SMD 40POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 10
מודלים EDA/CAD
95278-101-40LF דגמים
אריזה
בתפזורת
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)