95278-101B50LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-95278-101B50LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
95278-101B50LF
תיאור
CONN HEADER SMD 50POS 2.54MM
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 14
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 50 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
95278-101B50LF דגמים
אריזה
צינור
2
מאפיינים
Pick and Place
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)