95278-801-14LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 609-95278-801-14LF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN HEADER SMD 14POS 2.54MM |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 14 חיבורים 0.100 אינץ' (2.54 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 95278-801-14LF דגמים |
קטגוריה | סוג הידוק דחף-סחב (Push-Pull) |
יצרן | אורך מגע - בחיבור 0.232 אינץ' (5.90 מ"מ) |
אריזה בתפזורת | צורת המגע מרובע |
סטטוס החלק פעיל | גימור מגע - חיבור זהב GXT™ |
סוג מגע פין זכר | גימור מגע - זקף בדיל |
פסיעה - חיבור | חומר מגע ארד זרחני |
מספר המיקומים | חומר בידוד תרמו-פלסטי |
מספר השורות 2 | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 125°C |
מרווח שורות - בחיבור | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
מספר המיקומים הטעונים הכול | צבע בידוד שחור |
סגנון | דירוג זרם (אמפר) 3A (לכל מגע) |