95278-801B20LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-95278-801B20LF-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
95278-801B20LF
תיאור
CONN HEADER SMD 20POS 2.54MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 20 חיבורים 0.100‏ אינץ' (2.54‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
95278-801B20LF דגמים
אורך מגע - בחיבור
0.232‏ אינץ' (5.90‏ מ"מ)
אריזה
צינור
2
מאפיינים
Pick and Place
מרווח שורות - בחיבור
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 125°C
שחור
עיטוף
לא-מעוטה
דירוג זרם (אמפר)
3A (לכל מגע)