95278-802T12LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 95278-802T12LF-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN HEADER SMD 12POS 2.54MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 11 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 12 חיבורים 0.100 אינץ' (2.54 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 95278-802T12LF דגמים |
קטגוריה | סוג הידוק דחף-סחב (Push-Pull) |
יצרן | אורך מגע - בחיבור 0.315 אינץ' (8.00 מ"מ) |
אריזה צינור | צורת המגע מרובע |
מספר המיקומים | חומר בידוד תרמו-פלסטי |
מספר השורות 2 | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 125°C |
מרווח שורות - בחיבור | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
מספר המיקומים הטעונים הכול | צבע בידוד שחור |
סגנון | דירוג זרם (אמפר) 3A (לכל מגע) |