98414-F06-18ULF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-5173-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
98414-F06-18ULF
תיאור
CONN HEADER VERT 18POS 2MM
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מחבר פס-פינים חור מעבר 18 חיבורים 0.079‏ אינץ' (2.00‏ מ"מ)
מודלים EDA/CAD
98414-F06-18ULF דגמים
אריזה
צינור
עובי גימור מגע - חיבור
Flash
דירוג זרם (אמפר)
2A (AC/DC)
ערך נקוב של המתח
200V (AC/DC)