98414-F06-20ULF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 609-5174-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN HEADER VERT 20POS 2MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מחבר פס-פינים חור מעבר 20 חיבורים 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 98414-F06-20ULF דגמים |
קטגוריה | אורך מגע - בחיבור 0.157 אינץ' (4.00 מ"מ) |
אריזה צינור | צורת המגע מרובע |
סטטוס החלק פעיל | גימור מגע - חיבור זהב GXT™ |
סוג מחבר | עובי גימור מגע - חיבור Flash |
סגנון | דירוג זרם (אמפר) 2A (AC/DC) |
עיטוף מעוטה - 4 קירות | ערך נקוב של המתח 200V (AC/DC) |