98424-G52-20ALF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CONN HEADER SMD 20POS 2MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 20 חיבורים 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | 98424-G52-20ALF דגמים |
קטגוריה | סוג הידוק מחזק סגר |
יצרן | אורך מגע - בחיבור 0.157 אינץ' (4.00 מ"מ) |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | צורת המגע מרובע |
סגנון | דירוג זרם (אמפר) 2A (AC/DC) |
עיטוף מעוטה - 4 קירות | ערך נקוב של המתח 200V (AC/DC) |