98424-S52-20ALF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 98424-S52-20ALF-ND - סרט וסליל (TR) |
יצרן | |
תיאור | CONN HEADER SMD 20POS 2MM |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | מחבר פס-פינים הרכבה משטחית 20 חיבורים 0.079 אינץ' (2.00 מ"מ) |
אריזה סרט וסליל (TR) | צורת המגע מרובע |
סגנון | דירוג זרם (אמפר) 2A (AC/DC) |
עיטוף מעוטה - 4 קירות | ערך נקוב של המתח 200V (AC/DC) |