D15P24A6GV00LF
D15P24A6GV00LF
D15P24A6GV00LF
מק"ט מוצר של DigiKey
609-6358-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
D15P24A6GV00LF
תיאור
CONN D-SUB PLUG 15POS VERT SLDR
מודלים EDA/CAD
D15P24A6GV00LF דגמים
גימור מגע
זהב או זהב, GXT™
עובי גימור מגע
30.0 מיקרו-אינץ' (0.76 מיקרומטר)
דירוג זרם (אמפר)
5A (לכל מגע)
ערך נקוב של המתח
300V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C