D15P33E4PA00LF | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 609-6495-ND |
יצרן | |
תיאור | CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 12 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 15 חיבורים D-Sub תקע, פיני זכר מחבר |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | D15P33E4PA00LF דגמים |
קטגוריה | חומר מעטה, גימור פלדה, ציפוי בדיל-ניקל |
יצרן | גימור מגע זהב |
סדרה | עובי גימור מגע Flash |
אריזה מגש | ערך נקוב לדליקות החומר UL94 V-0 |
סטטוס החלק פעיל | דירוג זרם (אמפר) 5A (לכל מגע) |
תצורת מחבר | מרווח Backset 0.318 אינץ' (8.08 מ"מ) |
סוג מחבר תקע, פיני זכר | מאפיינים חריצי הארקה |
מספר המיקומים | ערך נקוב של המתח 300V |
מספר השורות 2 | צבע שחור |
סוג ההרכבה | חומר דיאלקטרי תרמו-פלסטי |
גודל מעטה, פריסת מחברים 2 (DA, A) | חומר מגע פליז |
סוג מגע אות | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |